| ☆
|
Extrema
|
6 år |
mare |
– |
Talli A-petsarit
|
– |
62 |
21% |
1 179 856 |
| ☆
|
Extreme
|
10 år |
stallion |
– |
uppgift saknas
|
Jensen Flemming
|
49 |
38.8% |
4 225 039 |
| ☆
|
Extreme A.F.
|
8 år |
gelding |
Halmstad |
Nipo Ljungby AB, m fl
|
Bodevind Johanna
|
59 |
13.6% |
858 400 |
| ☆
|
Extreme Point
|
6 år |
gelding |
– |
Job Holding AS /Stavanger
|
– |
46 |
50% |
1 501 087 |
| ☆
|
Extremely Fast
|
7 år |
gelding |
Visby |
Persén Thomas, Visby
|
Persén Thomas
|
44 |
2.3% |
189 800 |
| ☆
|
Extremely Sweet
|
7 år |
gelding |
Åby |
Stall Första 5an
|
Bergh Robert
|
77 |
11.7% |
1 008 950 |
| ☆
|
EYDON
|
7 år |
stallion |
– |
Prince A A Faisal
|
– |
13 |
23.1% |
3 107 964 |
| ☆
|
Eye Candy Face
|
4 år |
mare |
Jägersro |
Lutfi Kolgjini AB, Veberöd
|
Kolgjini Lutfi
|
18 |
0% |
138 300 |
| ☆
|
Eye In The Sky
|
3 år |
gelding |
– |
Espen Hartvig /Oslo
|
– |
1 |
0% |
2 291 |
| ☆
|
EYE OF DUBAI
|
5 år |
gelding |
– |
Wedo Business and Mr S Radymski
|
– |
24 |
16.7% |
1 554 374 |
| ☆
|
Eye Opener
|
7 år |
gelding |
Gävle |
Engdahl Torbjörn, m fl
|
Engdahl Torbjörn
|
12 |
0% |
38 400 |
| ☆
|
Eye to Eye
|
4 år |
mare |
Åby |
Gustavsson Holger, Hakenäset
|
Törnqvist Maria
|
10 |
20% |
162 400 |
| ☆
|
Eye Witness
|
6 år |
stallion |
– |
Caraway Racing, LLC (Caio Caramori)
|
– |
27 |
25.9% |
3 599 136 |
| ☆
|
Eyecandy
|
10 år |
mare |
– |
Obstruplund Hestecenter
|
– |
131 |
6.1% |
371 441 |
| ☆
|
EYES FRONT
|
3 år |
gelding |
– |
Mr E Smyth-osbourne
|
– |
6 |
0% |
126 786 |
| ☆
|
Eyes On the Ground
|
3 år |
stallion |
– |
Gary Reis
|
– |
3 |
0% |
89 530 |
| ☆
|
Eyesight
|
7 år |
gelding |
Eskilstuna |
Stall Mälarturf
|
Haugstad Kenneth
|
56 |
17.9% |
727 000 |
| ☆
|
Ez Orb Not
|
3 år |
gelding |
– |
Breeze Easy, LLC (Mike Hall)
|
– |
1 |
0% |
60 646 |
| ☆
|
EZE SUR MER
|
3 år |
mare |
– |
Chris Stedman And Ballylinch Stud
|
– |
1 |
0% |
4 961 |
| ☆
|
Ezekiel Face
|
4 år |
stallion |
Jägersro |
Walter-Mommert Karin, Tyskland
|
Kolgjini Adrian
|
9 |
22.2% |
153 000 |
| ☆
|
F.B.I.
|
6 år |
mare |
Halmstad |
Easy KB, Uppsala
|
Prevost Valentin
|
46 |
15.2% |
624 900 |
| ☆
|
Fabi Big Effe
|
5 år |
mare |
– |
Gestüt Seelust
|
– |
– |
0% |
31 600 |
| ☆
|
Fabiana Hoist
|
5 år |
mare |
– |
Riina Korhonen
|
– |
25 |
20% |
692 697 |
| ☆
|
Fabison
|
5 år |
gelding |
Jägersro |
Team Lorentzen AB, Trelleborg
|
Lorentzen Jörgen
|
23 |
8.7% |
128 478 |
| ☆
|
Fabrizio
|
9 år |
gelding |
– |
B.,N. och J. Haagensen och J. Olsson
|
– |
87 |
8% |
315 180 |
| ☆
|
Fabrizio J.H.
|
5 år |
gelding |
Solvalla |
Firma Odéns Häst och Hov
|
Odén Rolf
|
26 |
7.7% |
179 600 |
| ☆
|
Fabulicious
|
6 år |
mare |
Jägersro |
Polidano Jean Paul, Malta
|
Lövgren Joakim
|
42 |
11.9% |
487 500 |
| ☆
|
Fabulous Boy
|
5 år |
gelding |
Bergsåker |
AB Torp & Småhus i V-götland & Tie HB
|
Pihlström Markus
|
21 |
28.6% |
648 900 |
| ☆
|
Fabulous d'Arc
|
5 år |
gelding |
– |
Per Bjarte Løberg /Fusa
|
– |
28 |
17.9% |
138 593 |
| ☆
|
Fabulous d'Arc
|
5 år |
gelding |
– |
uppgift saknas
|
Tvedt Herman R
|
6 |
33.3% |
120 564 |
| ☆
|
Fabulous Gent
|
4 år |
gelding |
Solvalla |
Stall Fabulous G - Easy
|
Larsson Fredrik B
|
12 |
8.3% |
144 900 |
| ☆
|
Fabulous n'Away
|
5 år |
gelding |
Jägersro |
Arvidsson Ann, Löberöd
|
Nimåker Lee
|
15 |
13.3% |
117 500 |
| ☆
|
Fabulous Paris
|
4 år |
gelding |
– |
Team Paris
|
– |
14 |
7.1% |
91 144 |
| ☆
|
Fabulous Wine
|
4 år |
gelding |
Bergsåker |
Ofcourse KB, Kovland
|
Ländin Pär
|
1 |
0% |
8 500 |
| ☆
|
Face the New Time
|
4 år |
gelding |
Gävle |
Stall Garant
|
Kylin Blom Oskar
|
14 |
7.1% |
334 944 |
| ☆
|
FACE TIME DVS
|
0 år |
|
– |
– |
– |
– |
0% |
0 |
| ☆
|
Face Your Fears
|
4 år |
stallion |
– |
N. S. Landbrug
|
– |
2 |
0% |
14 612 |
| ☆
|
Facethewine
|
5 år |
mare |
– |
Highstick Stable KB /Oslo
|
– |
24 |
25% |
469 972 |
| ☆
|
Facetime Cash
|
4 år |
mare |
Solvalla |
Stall Kennys Andelshästar 93
|
Gocciadoro Alessandro
|
9 |
66.7% |
182 121 |
| ☆
|
Facetime Dream
|
5 år |
gelding |
Solvalla |
Stall Kennys Andelshästar 90
|
Nurmos Timo
|
10 |
50% |
423 000 |
| ☆
|
Facetime Love
|
6 år |
stallion |
Färjestad |
Stall Kennys Andelshästar 82
|
Goop Björn
|
35 |
17.1% |
846 433 |
| ☆
|
Facetime Queen
|
4 år |
mare |
Solvalla |
Stall Kennys Andelshästar 94
|
Nurmos Timo
|
14 |
21.4% |
584 000 |
| ☆
|
Facit Vendil
|
5 år |
gelding |
Boden |
Stall J & J Beckman HB, Boden
|
Beckman Josefine
|
11 |
0% |
46 000 |
| ☆
|
Fact
|
4 år |
gelding |
– |
Grandview Equine, OXO Equine LLC an
|
– |
4 |
25% |
1 285 051 |
| ☆
|
FACTEUR CHEVAL
|
7 år |
gelding |
– |
TEAM VALOR INTERNATIONAL & GARY
|
– |
23 |
26.1% |
58 086 374 |
| ☆
|
Factor Analysis
|
5 år |
stallion |
– |
AJM Racing (Andrew Malik) and Walte
|
– |
17 |
11.8% |
1 071 543 |
| ☆
|
FACTUAL
|
3 år |
stallion |
– |
The Factual Partnership
|
– |
3 |
66.7% |
239 473 |
| ☆
|
Fade My Way
|
3 år |
mare |
Jägersro |
Lutfi Kolgjini AB, Veberöd
|
Kolgjini Lutfi
|
1 |
100% |
60 000 |
| ☆
|
FAHARAJAH ONE
|
5 år |
mare |
– |
Mme Sara BACCHI (ITY)
|
– |
29 |
31% |
862 040 |
| ☆
|
Fahrenheit
|
5 år |
gelding |
Solvalla |
J.G. Byggservice AB, Huddinge
|
Lindberg Åsa
|
42 |
23.8% |
1 105 000 |