| ☆
|
ONE AND GONE
|
3 år |
gelding |
– |
Moorgate Racing Limited
|
– |
10 |
10% |
255 052 |
| ☆
|
ONE AND ONLY
|
4 år |
gelding |
– |
Rising Profit Syndicate
|
– |
7 |
0% |
0 |
| ☆
|
One and Only
|
4 år |
mare |
Solvalla |
Nilsson Jimmy, Sollentuna
|
Nilsson Jimmy
|
13 |
7.7% |
184 000 |
| ☆
|
One Bid
|
3 år |
gelding |
– |
Tedesco Racing, LLC (Richard Filosa
|
– |
14 |
0% |
53 495 |
| ☆
|
One Chance More
|
7 år |
gelding |
Bergsåker |
Svenska Defence AB, Sundsvall
|
Pihlström Markus
|
57 |
14% |
726 900 |
| ☆
|
One Cristal
|
7 år |
gelding |
Solvalla |
Wiklund Gunilla & Sahlgren-Fromell M
|
Wiklund Gunilla
|
49 |
18.4% |
1 412 300 |
| ☆
|
ONE EDITION
|
3 år |
mare |
– |
TENERIFE
|
– |
5 |
0% |
34 885 |
| ☆
|
ONE FINE WINTER
|
3 år |
mare |
– |
Drakenstein Stud (Nom: Mrs G A Rupert)
|
– |
9 |
33.3% |
342 504 |
| ☆
|
One For The Money
|
8 år |
mare |
– |
Toril Aune Breimo-Arve Breimo
|
– |
86 |
19.8% |
408 553 |
| ☆
|
One Hundred Kings
|
3 år |
stallion |
– |
Vicente Stella Stables LLC and Gabr
|
– |
0 |
0% |
0 |
| ☆
|
ONE LOVE
|
4 år |
gelding |
– |
Lo Profile Syndicate
|
– |
8 |
0% |
28 054 |
| ☆
|
ONE LOVE BIANCA
|
8 år |
gelding |
– |
Karim AYOUAZ
|
– |
66 |
13.6% |
864 398 |
| ☆
|
ONE MAN SHOW
|
4 år |
gelding |
– |
24/25 Frankie Lor Fu Chuen Trainer Syndicate
|
– |
9 |
0% |
631 220 |
| ☆
|
One Million Ehwaz
|
5 år |
gelding |
Örebro |
Stall Mehwaza
|
Fromell Per
|
9 |
0% |
15 800 |
| ☆
|
One Moment in Time
|
7 år |
mare |
– |
Terje Melnæs /Slettås
|
– |
57 |
15.8% |
509 522 |
| ☆
|
ONE MORE
|
4 år |
gelding |
– |
Dr & Mrs Johnny Ng Sai Chun, Raymond Ng Lok Man and Kevin Ng King Man
|
– |
10 |
0% |
457 140 |
| ☆
|
One More Brew
|
6 år |
gelding |
– |
Al and Bill Ulwelling
|
– |
51 |
21.6% |
1 874 791 |
| ☆
|
One More Duke
|
4 år |
gelding |
– |
Blackacre Farms, Inc. (Larry Stumpf
|
– |
17 |
0% |
74 856 |
| ☆
|
One More Freud
|
3 år |
stallion |
– |
Robert C. Bayer, Paradise Farms Cor
|
– |
2 |
100% |
797 323 |
| ☆
|
ONE MORE STAR
|
4 år |
stallion |
– |
Dj Jazzy D Racing (Pty) Ltd (Nom: Mr C Mooloo)
|
– |
16 |
18.8% |
181 121 |
| ☆
|
One Night Lover
|
5 år |
gelding |
Boden |
Bremer Thilde, Boden
|
Bremer Thilde
|
19 |
0% |
63 900 |
| ☆
|
One of One
|
6 år |
mare |
– |
Steve Budhoo
|
– |
73 |
16.4% |
1 934 844 |
| ☆
|
ONE OF THOSE DAYS
|
3 år |
gelding |
– |
Kalinga and Mrs Prakashni Pillay
|
– |
3 |
0% |
1 588 |
| ☆
|
One Of Us
|
6 år |
gelding |
– |
Stall Andelshester.no
|
– |
36 |
5.6% |
129 469 |
| ☆
|
ONE ROSE
|
3 år |
mare |
– |
TKP Racing (Nom: Trevelen Pillay)
|
– |
2 |
0% |
0 |
| ☆
|
ONE SUMMER
|
3 år |
mare |
– |
Mrs S Viljoen
|
– |
10 |
0% |
11 152 |
| ☆
|
One Sweet Girl
|
3 år |
mare |
– |
Slam Dunk Racing (Nicholas Cosato)
|
– |
8 |
50% |
765 560 |
| ☆
|
ONE TIGER
|
3 år |
gelding |
– |
Messrs D Chinsammy, E Naicker and TKP Racing (Nom: Trevelen Pillay)
|
– |
12 |
8.3% |
61 118 |
| ☆
|
One Time Willard
|
7 år |
gelding |
– |
Kenwood Racing LLC and Kelly Breen
|
– |
35 |
25.7% |
4 233 605 |
| ☆
|
One to Love
|
8 år |
gelding |
Visby |
Nährström Annika, Visby
|
Nährström Annika
|
53 |
1.9% |
259 700 |
| ☆
|
ONE TOO MANY
|
7 år |
gelding |
– |
Mr Mervin Govender
|
– |
38 |
15.8% |
308 847 |
| ☆
|
One too O'boy
|
11 år |
gelding |
Kalmar |
Zirock AB, Vassmolösa
|
Engström Görel
|
90 |
2.2% |
292 000 |
| ☆
|
ONEFORTHEGUTTER
|
7 år |
gelding |
– |
Tracey Bell and Caroline Lyons
|
– |
37 |
10.8% |
3 013 667 |
| ☆
|
Onemorebirthday
|
6 år |
gelding |
Bergsåker |
Sidbäck Jessika, m fl
|
Sidbäck Jessika
|
17 |
23.5% |
168 000 |
| ☆
|
ONESHOT
|
3 år |
gelding |
– |
Anthony Chan Wai Choi, Wong Tsz Wa & Kwok Ying Lung
|
– |
2 |
0% |
49 094 |
| ☆
|
Onewayoranother
|
5 år |
gelding |
Kalmar |
Alriksson Lennart, Ljungbyholm
|
Alriksson Lennart
|
15 |
0% |
44 100 |
| ☆
|
ONLY A POET
|
5 år |
gelding |
– |
Messrs C C M Do Carmo, J V A Strydom, C Oosthuizen, C de Wet, Mesdames M O Strydom, Cecilia Tricket
|
– |
25 |
4% |
89 704 |
| ☆
|
Only Angelica O.C.
|
9 år |
mare |
Jägersro |
Palm Mona & Vernberg Mikael
|
Palm Ronny
|
65 |
12.3% |
588 900 |
| ☆
|
Only Muscles Steel
|
5 år |
gelding |
Boden |
Vennberg Kent, Boden
|
Wennberg Håkan
|
15 |
13.3% |
259 224 |
| ☆
|
ONLY U
|
6 år |
gelding |
– |
Project Talent Syndicate
|
– |
33 |
3% |
2 606 348 |
| ☆
|
ONLYRIVERSRUNFREE
|
5 år |
mare |
– |
Gallaghers
|
– |
7 |
0% |
9 151 |
| ☆
|
Önnes Eldner
|
4 år |
stallion |
Hagmyren |
Lindström Christer, Lingbo
|
Persson Jan-Olov
|
15 |
33.3% |
227 400 |
| ☆
|
Önnes Engla
|
3 år |
mare |
Bollnäs |
Åberg Jan-Olov & Stark Jan-Erik
|
Åberg Jan-Olov
|
4 |
0% |
49 000 |
| ☆
|
Önnes Frode
|
8 år |
gelding |
Åby |
Nilsson Victoria, Sätila
|
Dahlén Sanna
|
59 |
3.4% |
342 000 |
| ☆
|
Önnes Jerven M.M.
|
5 år |
gelding |
Bollnäs |
Hoof Kaj, Alfta
|
Cedergren Mikael
|
26 |
7.7% |
185 200 |
| ☆
|
Önnes Lofar
|
3 år |
gelding |
Gävle |
OKB Stable AB & Gosab Stenentrepr. AB
|
Kylin Blom Oskar
|
5 |
0% |
32 000 |
| ☆
|
Önnes Tekno
|
7 år |
gelding |
Bergsåker |
Stall Bergsåkers Travskola
|
Häggkvist Britt-Marie
|
33 |
21.2% |
331 800 |
| ☆
|
Önnes Vilda
|
4 år |
mare |
Bollnäs |
Vidner Pernilla & Björn
|
Vidner Pernilla
|
15 |
0% |
108 600 |
| ☆
|
ONTARIO
|
0 år |
|
– |
– |
– |
– |
0% |
0 |
| ☆
|
Ontario
|
5 år |
mare |
– |
LNJ Foxwoods (Jaime Roth) and NK Ra
|
– |
15 |
20% |
1 228 667 |