| ☆
|
SPIRIT OF GABZ
|
2 år |
gelding |
– |
Mr D and Mrs S Sibanda, Messrs C D Brown, R P Macnab, X Spies, V Mahabeer, A R Asaram, M Pillay, J
|
– |
8 |
12.5% |
82 941 |
| ☆
|
Spirit of Jamaica
|
4 år |
mare |
– |
Nicholas Wehby
|
– |
14 |
0% |
40 028 |
| ☆
|
SPIRIT OF PEACE
|
5 år |
gelding |
– |
Fong Chun Man, Vincent Fong Chun Keung & Lucia Fong So Ching
|
– |
22 |
9.1% |
3 857 820 |
| ☆
|
Spirit of Royal
|
3 år |
stallion |
– |
Gervais Racing, LLC (Lori Gervais)
|
– |
8 |
12.5% |
1 218 172 |
| ☆
|
Spirit of St Louis
|
7 år |
gelding |
– |
Madaket Stables LLC, Michael Dubb a
|
– |
27 |
59.3% |
24 531 273 |
| ☆
|
SPIRIT OF THE SEA
|
3 år |
gelding |
– |
Mr Q H A Koekemoer
|
– |
0 |
0% |
0 |
| ☆
|
SPIRITED STEED
|
3 år |
gelding |
– |
Elina Choi Chun Ni
|
– |
– |
0% |
0 |
| ☆
|
SPIRITO
|
3 år |
gelding |
– |
ECURIE ELAG
|
– |
5 |
0% |
68 865 |
| ☆
|
Spirulina
|
4 år |
mare |
Halmstad |
Stall The Crying Seat - Asap
|
Lindgren Marcus
|
10 |
20% |
108 900 |
| ☆
|
SPLASH
|
3 år |
mare |
– |
Heather and Michael Yarrow
|
– |
3 |
0% |
30 052 |
| ☆
|
SPLENDID FORCE
|
4 år |
gelding |
– |
Colin Chu Wan Kin & Mandy Luo Wen
|
– |
7 |
0% |
0 |
| ☆
|
SPLENDINO
|
6 år |
gelding |
– |
P.WIDLOECHER
|
– |
28 |
14.3% |
1 266 318 |
| ☆
|
Splendora
|
5 år |
mare |
– |
Boyd Racing, LLC (Randy Boyd) and B
|
– |
12 |
58.3% |
10 780 813 |
| ☆
|
SPLICETHEMAINBRACE
|
4 år |
mare |
– |
ASSM Racing Syndicate (Nom: Mr A Chadha)
|
– |
18 |
61.1% |
503 201 |
| ☆
|
SPLIT ELEVENS
|
8 år |
gelding |
– |
Mr Dave James
|
– |
78 |
15.4% |
895 151 |
| ☆
|
SPOIL YOURSELF
|
4 år |
mare |
– |
Messrs R J Munien, C C M Do Carmo,J V A Strydom, Mesdames Cecilia Trickett, M O Strydom and Money T
|
– |
23 |
13% |
111 294 |
| ☆
|
SPORTIC WARRIOR
|
5 år |
gelding |
– |
Edmund Wong Yan Ming, Michael Lee To Ming, Wai Kwok Hung & Li Man King
|
– |
12 |
0% |
0 |
| ☆
|
SPORTINGSILVERMINE
|
5 år |
gelding |
– |
Mr Gordon McDowall
|
– |
33 |
6.1% |
1 003 660 |
| ☆
|
SPORTS FAN
|
3 år |
mare |
– |
Mr P J Moor
|
– |
8 |
25% |
88 115 |
| ☆
|
SPORTS LEGEND
|
6 år |
gelding |
– |
Mr & Mrs Boniface Ho Ka Kui
|
– |
25 |
12% |
7 188 724 |
| ☆
|
Sporty
|
3 år |
gelding |
– |
Stall NOK
|
– |
0 |
0% |
0 |
| ☆
|
Spotlight Girl
|
3 år |
mare |
– |
Angel M. Rodriguez
|
– |
13 |
7.7% |
434 789 |
| ☆
|
Spotted
|
3 år |
mare |
– |
Tristar Farm LLC
|
– |
0 |
0% |
0 |
| ☆
|
SPRING BLOOM
|
9 år |
gelding |
– |
Mrs Pam Aitken
|
– |
57 |
10.5% |
1 111 436 |
| ☆
|
SPRING IS SPRUNG
|
7 år |
gelding |
– |
John Blackburn and Partner
|
– |
32 |
25% |
1 141 053 |
| ☆
|
Spring Moon
|
6 år |
gelding |
– |
Fahlman Ella o Riedl Maria
|
– |
34 |
17.6% |
229 271 |
| ☆
|
Spring on
|
8 år |
mare |
Jägersro |
Nilsson Nils-Göran & Olsson Göran
|
Nilsson Nils-Göran
|
30 |
6.7% |
175 400 |
| ☆
|
SPRING TIDE
|
2 år |
mare |
– |
Mrs K L Mayhew-Munger and Mr J E Finlayson
|
– |
1 |
0% |
1 720 |
| ☆
|
Spring Waltz
|
8 år |
gelding |
Tingsryd |
Danielsson Emma, m fl
|
Danielsson Håkan
|
50 |
12% |
483 600 |
| ☆
|
Spring Wow
|
7 år |
gelding |
Jägersro |
Nilsson Nils-Göran & Willy, Olsson G
|
Nilsson Nils-Göran
|
44 |
6.8% |
296 900 |
| ☆
|
Spritzig
|
5 år |
mare |
Åmål |
Stall Countryboys
|
Elehn Anders
|
6 |
16.7% |
63 500 |
| ☆
|
SPURIOUS
|
3 år |
mare |
– |
Maine Chance Farms (Pty) Ltd (Nom: Dr W A and Mrs N Jacobs)
|
– |
4 |
0% |
4 962 |
| ☆
|
SPY STORY
|
4 år |
gelding |
– |
Mr St John D Gray
|
– |
37 |
2.7% |
164 715 |
| ☆
|
Spybourne
|
9 år |
gelding |
Solänget |
Firma PEW Travkonsult
|
Wågström Per-Erik
|
36 |
11.1% |
249 200 |
| ☆
|
SPYCE
|
3 år |
stallion |
– |
Martin Tedham and Wasdell Properties Ltd
|
– |
3 |
33.3% |
604 153 |
| ☆
|
Squander
|
3 år |
mare |
– |
Jonathan P. Evans and Robert S. Eva
|
– |
3 |
0% |
148 579 |
| ☆
|
SQUASHY BERRY
|
3 år |
gelding |
– |
Strawberry Fields Stud
|
– |
1 |
0% |
0 |
| ☆
|
Squaw L.A.
|
7 år |
mare |
Boden |
Stall Lag
|
Fredriksson Gunnel
|
61 |
4.9% |
359 100 |
| ☆
|
Squeeze'em
|
3 år |
stallion |
Jägersro |
Walter-Mommert Karin, Tyskland
|
Lövgren Joakim
|
3 |
33.3% |
58 500 |
| ☆
|
Sr Seventyone
|
2 år |
mare |
– |
Naukabena Farms, LLC (Sandeep Patel
|
– |
0 |
0% |
0 |
| ☆
|
Sriracha
|
8 år |
mare |
Axevalla |
Dahlberg Kenneth & Hofling Björn
|
Dahlberg Kenneth
|
45 |
8.9% |
187 600 |
| ☆
|
SS Al Masa
|
4 år |
mare |
– |
Compier Terese
|
– |
6 |
16.7% |
52 665 |
| ☆
|
ST ANTON
|
3 år |
stallion |
– |
Stall Perlen Ab
|
– |
4 |
0% |
100 998 |
| ☆
|
ST FAZ
|
6 år |
gelding |
– |
Mr Aidan J Ryan
|
– |
34 |
20.6% |
901 132 |
| ☆
|
ST HILDA
|
3 år |
mare |
– |
Whitsbury Xiv
|
– |
1 |
0% |
4 961 |
| ☆
|
ST LUNAIRE
|
3 år |
gelding |
– |
MME C.JANSSEN
|
– |
14 |
7.1% |
236 036 |
| ☆
|
St. Emilion
|
4 år |
stallion |
– |
Johnathan Dean
|
– |
9 |
0% |
201 443 |
| ☆
|
St. Petter
|
9 år |
gelding |
– |
Ivar Bjørneng /Aurskog
|
– |
63 |
9.5% |
220 889 |
| ☆
|
St. Raphael Decoy
|
13 år |
stallion |
– |
May-Britt Frotveit /Skotterud
|
– |
80 |
13.8% |
415 792 |
| ☆
|
Ståaldrigstill
|
3 år |
mare |
Rättvik |
Benn Göran, Andersson L & Hjelm D
|
Frick Kajsa
|
8 |
0% |
41 400 |