| ☆
|
ARLINGTON
|
5 år |
gelding |
– |
Bryan Smart Racing Club
|
– |
34 |
14.7% |
393 016 |
| ☆
|
ARLINGTON ACTION
|
7 år |
gelding |
– |
Mr K P and Mrs N M Backos
|
– |
66 |
12.1% |
414 640 |
| ☆
|
ARLO'S GIRL
|
3 år |
mare |
– |
Mr J E Parr
|
– |
2 |
50% |
107 016 |
| ☆
|
ARLU
|
3 år |
gelding |
– |
Messrs P G de Beyer, M Donelly, G M Kotzen, K B Larsen and Sharon Kotzen Racing (Pty) Ltd
|
– |
15 |
6.7% |
54 484 |
| ☆
|
Arm Bri
|
9 år |
mare |
– |
Stald Arm Bri
|
– |
75 |
25.3% |
866 503 |
| ☆
|
Armand Dee
|
6 år |
gelding |
Axevalla |
Johansson Bengt & Grimling Sara
|
Petersson Thomas
|
43 |
16.3% |
504 800 |
| ☆
|
Armando Salazar
|
5 år |
gelding |
Åby |
In the Zone AB, Bromma
|
Bergh Robert
|
21 |
28.6% |
447 500 |
| ☆
|
Armed N Dangerous
|
4 år |
gelding |
– |
Panda Stable (Nicholas Peters)
|
– |
16 |
25% |
625 255 |
| ☆
|
ARMOR GOLDEN EAGLE
|
4 år |
gelding |
– |
Johnny Shih Jar Yi
|
– |
7 |
14.3% |
1 246 556 |
| ☆
|
ARMOR SUPREME
|
2 år |
mare |
– |
Team Valor International, D Dias,m Eve
|
– |
1 |
100% |
192 249 |
| ☆
|
ARMOUR WAR EAGLE
|
6 år |
gelding |
– |
Johnny Shih Jar Yi
|
– |
28 |
3.6% |
5 641 783 |
| ☆
|
Army Medic
|
3 år |
mare |
– |
James K. Allender
|
– |
4 |
0% |
107 269 |
| ☆
|
Army Officer
|
5 år |
gelding |
– |
Ken Copenhaver
|
– |
22 |
18.2% |
2 576 696 |
| ☆
|
Army Wildcatter
|
4 år |
gelding |
– |
Farm d'Allie Racing Stable (Allison
|
– |
5 |
20% |
271 145 |
| ☆
|
Arn Silvio
|
6 år |
gelding |
Umåker |
Hästbussen i Umeå AB & Bäckström Kevin
|
Näslund Anna
|
43 |
25.6% |
577 100 |
| ☆
|
Arnie Silvio
|
5 år |
gelding |
Halmstad |
Stall Silvio AB, Åstorp
|
Untersteiner Johan
|
26 |
19.2% |
489 000 |
| ☆
|
Aron Tabac
|
5 år |
gelding |
– |
SI Racing
|
– |
7 |
14.3% |
25 215 |
| ☆
|
Arona
|
5 år |
mare |
– |
Per Arne Eggan-Toril Myklebust
|
– |
41 |
7.3% |
226 005 |
| ☆
|
Arona N.O.
|
5 år |
mare |
– |
uppgift saknas
|
Eggan Per Arne
|
36 |
8.3% |
212 974 |
| ☆
|
Aronia
|
11 år |
mare |
Jägersro |
Rickard Anders, Klippan
|
Larsson Ilona
|
113 |
6.2% |
693 463 |
| ☆
|
Aros
|
8 år |
gelding |
Rättvik |
Stall Stiernhööksgymn.travutbildning
|
Andersson Anna
|
22 |
0% |
162 000 |
| ☆
|
Arpi Broline
|
8 år |
gelding |
Umåker |
Persson Lars-Erik, m fl
|
Persson Lars-Erik
|
50 |
22% |
607 100 |
| ☆
|
Arrabrilliant
|
8 år |
mare |
Eskilstuna |
Hedqvist Conny & K, Isaksson R
|
Andersson Oskar J
|
31 |
9.7% |
178 700 |
| ☆
|
ARRANGE
|
8 år |
mare |
– |
Mr and Mrs G F Hall Racing
|
– |
30 |
13.3% |
954 933 |
| ☆
|
Arrival Route
|
6 år |
stallion |
Mantorp |
Stall Gyll AB, Askersund
|
Gylling Jonas
|
22 |
18.2% |
213 414 |
| ☆
|
Arro Smash
|
6 år |
gelding |
– |
Rigney Racing, LLC (Richard Rigney)
|
– |
19 |
21.1% |
2 757 252 |
| ☆
|
ARROGANCE
|
2 år |
mare |
– |
Mr D Shawe
|
– |
0 |
0% |
0 |
| ☆
|
Art Dealer
|
8 år |
gelding |
– |
Sandrup Vanja
|
– |
29 |
17.2% |
277 572 |
| ☆
|
Art Extra
|
6 år |
mare |
Dannero |
Nenzelius Birgitta & Sundell Börje
|
Nenzelius Birgitta
|
16 |
6.3% |
128 000 |
| ☆
|
ART GALLERY
|
3 år |
mare |
– |
Qatar Racing Limited
|
– |
3 |
33.3% |
62 156 |
| ☆
|
ARTAVIAN
|
6 år |
gelding |
– |
G E Bassett and P R Chamings
|
– |
15 |
6.7% |
126 015 |
| ☆
|
Artax Kiro
|
5 år |
gelding |
Östersund |
Gottås Löjdahl Anita, Brunflo
|
Gottås Löjdahl Anita
|
13 |
0% |
57 200 |
| ☆
|
ARTH'S GOLD
|
4 år |
stallion |
– |
Middleham Park Racing XXVII
|
– |
13 |
0% |
55 615 |
| ☆
|
Arthena
|
6 år |
mare |
Bollnäs |
Persson Lotta & Brunlöf Hans
|
Persson Lotta
|
24 |
0% |
76 100 |
| ☆
|
ARTIC SILVER
|
4 år |
mare |
– |
Kestorm Investments (Nom: Mr Kenneth Pillay)
|
– |
21 |
14.3% |
139 505 |
| ☆
|
Article
|
4 år |
gelding |
– |
Heehaw Racing (Robert Michael)
|
– |
16 |
12.5% |
178 866 |
| ☆
|
ARTIFACT
|
3 år |
mare |
– |
Messrs D Chinsammy, A Lahoud, Jarryd Lahoud and TKP Racing (Nom: Trevelen Pillay)
|
– |
3 |
0% |
0 |
| ☆
|
ARTISAN DANCER
|
6 år |
gelding |
– |
The Makyowners
|
– |
50 |
16% |
1 847 821 |
| ☆
|
ARTISTA
|
3 år |
mare |
– |
Nick Bradley Racing 15 and Partner
|
– |
10 |
20% |
259 379 |
| ☆
|
Artiste
|
3 år |
mare |
– |
Stone Farm (Arthur B. Hancock, III)
|
– |
2 |
0% |
6 315 |
| ☆
|
Artistic Spirit
|
4 år |
mare |
Solvalla |
Stall KES
|
Djuse Mattias
|
1 |
0% |
10 000 |
| ☆
|
Artus B.
|
4 år |
stallion |
Solvalla |
Berchtold Thomas & Weber-Berchtold J
|
Lugauer Conrad
|
10 |
30% |
160 750 |
| ☆
|
ARUMUGAM
|
7 år |
gelding |
– |
Messrs S J Myburgh, W G de Koker, R Esterhuizen, P J Louwrens, Gerhard Nel and P L Olivier
|
– |
57 |
7% |
459 122 |
| ☆
|
Arvid W.
|
4 år |
gelding |
Gävle |
Wistra AB, Hargshamn
|
Wistrand Tiffany
|
8 |
12.5% |
57 800 |
| ☆
|
Arvix All
|
9 år |
stallion |
– |
Matti Vainionpää
|
– |
88 |
3.4% |
184 799 |
| ☆
|
Arwaag
|
7 år |
gelding |
– |
Grytåsa Ridcenter o Gustavsson Emelie
|
– |
14 |
7.1% |
46 453 |
| ☆
|
Arya Star
|
7 år |
mare |
– |
Bjørnar Heibø /Skien
|
– |
59 |
10.2% |
353 846 |
| ☆
|
As Always Marke
|
8 år |
gelding |
Mantorp |
Stall Markebo i Tjällmo (Selin Mikael)
|
Selin Mikael
|
51 |
21.6% |
484 200 |
| ☆
|
Asa Always on Time
|
3 år |
gelding |
Boden |
Ofcourse KB, Kovland
|
Eriksson Sandra
|
1 |
0% |
17 500 |
| ☆
|
Åsåbra
|
11 år |
gelding |
Örebro |
Eskilsson Jenny & Järnkvist Anna
|
Steen Billy
|
42 |
4.8% |
124 500 |