| ☆
|
Shivers
|
4 år |
gelding |
Bergsåker |
Henrik Svensson Travstall AB & Tie HB
|
Svensson Henrik
|
7 |
0% |
62 500 |
| ☆
|
Shogun R.R.
|
5 år |
gelding |
Bergsåker |
Bro Byggnads AB & Sandberg Runar
|
Wäjersten Daniel
|
27 |
51.9% |
1 121 400 |
| ☆
|
Sholiah
|
3 år |
mare |
– |
Stall Poulard HB
|
– |
2 |
0% |
7 200 |
| ☆
|
Shoot It True
|
4 år |
mare |
– |
Ice Wine Stable (Dave Reid) and Sma
|
– |
9 |
44.4% |
2 509 576 |
| ☆
|
SHOOT THE RAPIDS
|
5 år |
gelding |
– |
Mr Sid Moodley
|
– |
23 |
17.4% |
488 148 |
| ☆
|
SHOOTING ARROW
|
4 år |
mare |
– |
Five Star Racing and Stud CC (Nom: Ms A M Kacnis)
|
– |
3 |
0% |
0 |
| ☆
|
SHOOTING TO TOP
|
4 år |
gelding |
– |
Top Spirit Racing Syndicate
|
– |
3 |
33.3% |
799 546 |
| ☆
|
SHOREYBOMBA
|
3 år |
gelding |
– |
Hanna Brothers and Friends Syndicate (Nom: Mr L G Hanna)
|
– |
7 |
14.3% |
57 962 |
| ☆
|
SHORI KAI
|
3 år |
mare |
– |
Messrs A and L Lotz
|
– |
6 |
16.7% |
34 671 |
| ☆
|
Shosho Lane
|
6 år |
mare |
Örebro |
Falk Linder Linda, Vretstorp
|
Falk Linder Linda
|
49 |
2% |
184 600 |
| ☆
|
Shot At Perfection
|
3 år |
mare |
– |
Six Column Stables LLC, Gene E. Ric
|
– |
5 |
0% |
100 331 |
| ☆
|
SHOTGUN
|
4 år |
gelding |
– |
Galactic Empire Syndicate
|
– |
17 |
11.8% |
2 364 710 |
| ☆
|
Shotgun
|
4 år |
stallion |
– |
Saeed Nasser Alremeithi
|
– |
19 |
5.3% |
660 594 |
| ☆
|
Shotgun ES
|
7 år |
gelding |
– |
Schulz,Edda
|
– |
– |
0% |
88 251 |
| ☆
|
SHOUT
|
4 år |
gelding |
– |
Gail Brown Racing (xvii)
|
– |
12 |
25% |
830 981 |
| ☆
|
Show Me Heaven
|
3 år |
mare |
Solvalla |
Björn & Ulla Sjöström HB, Gottröra
|
Sjöström Claes
|
9 |
22.2% |
262 000 |
| ☆
|
SHOW ME YOUR LOVE
|
3 år |
gelding |
– |
Dannis Lee Cheuk Yin
|
– |
– |
0% |
0 |
| ☆
|
Show of Force
|
4 år |
stallion |
– |
Triple V Racing, LLC (Brandon Valen
|
– |
17 |
5.9% |
1 129 180 |
| ☆
|
Show Off
|
5 år |
mare |
– |
Fausto Gutierrez
|
– |
33 |
21.2% |
2 154 723 |
| ☆
|
Showcasis Oasis
|
3 år |
mare |
– |
BWP membranteknik AB
|
– |
9 |
11.1% |
87 744 |
| ☆
|
Showgal
|
6 år |
mare |
– |
Stall Showmustgoon
|
– |
26 |
26.9% |
219 580 |
| ☆
|
Showman
|
4 år |
gelding |
– |
Zaremba Mona, Danmark
|
Jensen Flemming
|
5 |
100% |
84 955 |
| ☆
|
SHOWMEDEMONEY
|
7 år |
gelding |
– |
The Limes Infinity Cash Syndicate
|
– |
41 |
14.6% |
487 512 |
| ☆
|
SHOWNA
|
3 år |
mare |
– |
GUY PARIENTE H/S.KOBAYASHI(S)
|
– |
7 |
28.6% |
631 385 |
| ☆
|
Showtime Zon
|
4 år |
mare |
Åby |
Petras HB, Göteborg
|
Törnqvist Maria
|
8 |
25% |
167 500 |
| ☆
|
SHOWTOWN
|
3 år |
gelding |
– |
Hambleton Racing Li
|
– |
4 |
0% |
78 804 |
| ☆
|
SHRIMP SHADY
|
4 år |
stallion |
– |
Mr M W Pendarves
|
– |
9 |
22.2% |
511 684 |
| ☆
|
Shrug
|
5 år |
gelding |
– |
Michael Dubb
|
– |
11 |
9.1% |
593 325 |
| ☆
|
Shuffleboard
|
4 år |
stallion |
Gävle |
Eriksson Sofia, Huddungeby
|
Wallin Fredrik
|
14 |
28.6% |
238 900 |
| ☆
|
Shure
|
4 år |
gelding |
– |
James Cullen
|
– |
9 |
44.4% |
463 450 |
| ☆
|
SHUSHI
|
3 år |
mare |
– |
Mr Hussain Alabbas Lootah
|
– |
2 |
0% |
19 334 |
| ☆
|
Sibelius
|
9 år |
gelding |
– |
Alaluukas Satu, m fl
|
Jokiniemi Vesa
|
57 |
3.5% |
265 087 |
| ☆
|
Sicily
|
5 år |
mare |
– |
Ryderling Jessica
|
– |
7 |
0% |
23 700 |
| ☆
|
Sid Game
|
6 år |
gelding |
– |
All In
|
– |
23 |
47.8% |
2 136 821 |
| ☆
|
SIDNEY CELEBER
|
9 år |
gelding |
– |
EGEBRO RACING (DEN)
|
– |
57 |
19.3% |
1 459 817 |
| ☆
|
SIERRA SANDS
|
3 år |
stallion |
– |
Stormtroopers
|
– |
4 |
25% |
121 340 |
| ☆
|
Sigan Viendo
|
4 år |
gelding |
– |
ProRacing Stable, LLC (Jose D'Angel
|
– |
16 |
18.8% |
568 110 |
| ☆
|
Sigel End
|
4 år |
gelding |
Bollnäs |
Landborg Förvaltnings HB, Huddinge
|
Pettersson Tomas
|
7 |
14.3% |
83 900 |
| ☆
|
Sigel Rose
|
6 år |
mare |
Eskilstuna |
Hans-Owe Sundberg Stable AB, m fl
|
Johansson Conny
|
43 |
7% |
318 740 |
| ☆
|
Sigfrid
|
3 år |
stallion |
– |
Saint George (German Larrea)
|
– |
2 |
0% |
43 929 |
| ☆
|
Sighni Burge
|
7 år |
mare |
Bollnäs |
Croon Per-Anders, Tingstäde
|
Cedergren Mikael
|
50 |
12% |
688 800 |
| ☆
|
SIGHT DREAMER
|
5 år |
gelding |
– |
Dr & Mrs Tam Wing Kun
|
– |
19 |
15.8% |
2 882 305 |
| ☆
|
SIGHT HERMOSO
|
4 år |
gelding |
– |
Alvin Tam Chi Fung & Dr Andy Poon Tsz Chung
|
– |
9 |
33.3% |
4 045 568 |
| ☆
|
Sign Me Up Yankee
|
7 år |
gelding |
Gävle |
Stall Kåsha Smedstorp KB, Knvista
|
Hansson Mattias
|
47 |
19.1% |
463 500 |
| ☆
|
Sign O'The Times
|
4 år |
stallion |
– |
NP Racing AS
|
– |
10 |
10% |
527 539 |
| ☆
|
Sign of Times
|
5 år |
mare |
Romme |
Limell Roine, Sundbyberg
|
Eriksson Tommy
|
26 |
11.5% |
353 200 |
| ☆
|
Signe
|
4 år |
mare |
– |
Arve Sjoner /Melhus
|
– |
5 |
0% |
16 958 |
| ☆
|
Sigrid B.
|
4 år |
mare |
Gävle |
Stall ZICZAC (Kylin Blom O)
|
Kylin Blom Oskar
|
18 |
11.1% |
146 900 |
| ☆
|
Sigrid Rose
|
4 år |
mare |
Örebro |
Granstedt Louise, Sköllersta
|
Modig Tobias
|
8 |
0% |
35 500 |
| ☆
|
SIGRID SWING
|
5 år |
mare |
– |
Mr S S Pooe
|
– |
34 |
5.9% |
163 562 |