| ☆
|
Credit L.A.
|
7 år |
gelding |
Halmstad |
Jase Racing Horses AB (Svensson Johan)
|
Erixon Anna
|
25 |
4% |
131 300 |
| ☆
|
Credityuan
|
7 år |
gelding |
Bergsåker |
Lindén Förvaltning AB, Njurunda
|
Wikström Lars
|
36 |
22.2% |
505 500 |
| ☆
|
Creed's Gold
|
5 år |
mare |
– |
Kristin Meldahl
|
– |
19 |
42.1% |
4 392 206 |
| ☆
|
Creek's Maitresse
|
8 år |
mare |
– |
Anne Guro Dahle /Borkenes
|
– |
60 |
8.3% |
234 199 |
| ☆
|
Creek's Nu Love
|
8 år |
mare |
– |
H. B-Christiansen & A. B-Christiansen
|
Berg-Christiansen Håkon Magnus
|
57 |
24.6% |
1 190 568 |
| ☆
|
Creek's Nu Love
|
8 år |
mare |
– |
Håkon Magnus Berg-Christiansen-Anne Mette Berg-Christiansen
|
– |
76 |
28.9% |
1 495 155 |
| ☆
|
Creekside Inn
|
4 år |
gelding |
Rättvik |
HB Challe, Orsa
|
Holmberg Åsa
|
13 |
30.8% |
197 000 |
| ☆
|
Creme Caramel
|
6 år |
mare |
Eskilstuna |
Veterinär D Söderberg AB, m fl
|
Öhman Stefan
|
52 |
0% |
306 300 |
| ☆
|
Creme de la Creme
|
5 år |
gelding |
– |
Stall Moro
|
– |
9 |
0% |
198 007 |
| ☆
|
Creole Chrome
|
3 år |
stallion |
– |
Three Diamonds Farm (Kirk Wycoff)
|
– |
5 |
60% |
1 745 102 |
| ☆
|
CREPUSCOLO
|
5 år |
gelding |
– |
Messrs M G Bothma, G J Nassif, J Nassif and Tri-Deal Sixteen CC (Nom: Mr Z L Nassif)
|
– |
27 |
7.4% |
98 868 |
| ☆
|
CREST OF FIRE
|
3 år |
gelding |
– |
Crest Racing IX
|
– |
5 |
0% |
215 264 |
| ☆
|
CRESTOFDISTINCTION
|
4 år |
stallion |
– |
Crest Racing Ix and Mr John Porter
|
– |
9 |
22.2% |
396 299 |
| ☆
|
Crew Lane
|
3 år |
stallion |
Halmstad |
Walter-Mommert Karin, Tyskland
|
Untersteiner Johan
|
2 |
100% |
105 000 |
| ☆
|
Cricetidae Ås
|
5 år |
mare |
Boden |
SRF Stable
|
Eriksson Sandra
|
18 |
5.6% |
191 500 |
| ☆
|
Cricket Art C.G.
|
4 år |
gelding |
Mantorp |
Min Galopphäst Sverige AB, Ystad
|
Smith Jakob
|
15 |
13.3% |
118 900 |
| ☆
|
CRIMINAL
|
4 år |
gelding |
– |
The Golfers and Partner
|
– |
11 |
0% |
192 312 |
| ☆
|
CRIMSON FLASH
|
4 år |
gelding |
– |
Beauty And The Best Syndicate
|
– |
13 |
38.5% |
12 592 766 |
| ☆
|
CRIMSON RAMBLER
|
3 år |
gelding |
– |
The Chriselliam Partnership
|
– |
11 |
18.2% |
166 648 |
| ☆
|
CRIMSON RANGER
|
2 år |
stallion |
– |
Messrs S M Leahy and H D Long
|
– |
0 |
0% |
0 |
| ☆
|
CRIMSON ROSE
|
3 år |
mare |
– |
Godolphin
|
– |
2 |
50% |
271 589 |
| ☆
|
CRIMSON SPIRIT
|
5 år |
gelding |
– |
Innovate Racing I
|
– |
18 |
22.2% |
648 056 |
| ☆
|
CRIMSON SUNSET
|
3 år |
mare |
– |
Whitsbury Xii
|
– |
1 |
0% |
7 882 |
| ☆
|
Crispo d’Estino
|
6 år |
stallion |
– |
Bergfinn Kvalnes /Skare
|
– |
31 |
12.9% |
163 401 |
| ☆
|
Cristallo
|
5 år |
gelding |
Solvalla |
Wiklund Gunilla & Wessberg Tommy Gert
|
Wiklund Gunilla
|
27 |
7.4% |
173 400 |
| ☆
|
Cristina Speed
|
10 år |
mare |
Rättvik |
Stall Stiernhööksgymn.travutbildning
|
Andersson Anna
|
50 |
0% |
220 500 |
| ☆
|
Crizzy
|
6 år |
mare |
Axevalla |
Walker Hans & Annika
|
Walker Hans
|
68 |
8.8% |
628 900 |
| ☆
|
CROCODILE POWER
|
8 år |
gelding |
– |
The Racing Emporium
|
– |
49 |
14.3% |
599 080 |
| ☆
|
CROIZEROSS
|
0 år |
|
– |
– |
– |
– |
0% |
0 |
| ☆
|
Croizet
|
5 år |
gelding |
Romme |
Åslund Lars, Borlänge
|
Åslund Lars
|
19 |
5.3% |
202 700 |
| ☆
|
Cromwell
|
4 år |
stallion |
– |
Belladonna Racing, LLC (Porsche Bro
|
– |
9 |
0% |
496 913 |
| ☆
|
CRONUS
|
4 år |
gelding |
– |
Sean Tarry Racing (Pty) Ltd, Messrs M A Currie, A Lahoud, Jarryd Lahoud, Larry Pogir and Mrs B M A
|
– |
9 |
0% |
16 548 |
| ☆
|
Cross Haste
|
7 år |
stallion |
– |
San Francisco Group Stable, LLC
|
– |
49 |
10.2% |
1 374 674 |
| ☆
|
CROSSBORDERDUDE
|
3 år |
gelding |
– |
Hung Sut Chung, Wu Haibo & Ken Hung Kam Lung
|
– |
7 |
14.3% |
1 725 336 |
| ☆
|
CROSSBORDERPEGASUS
|
4 år |
gelding |
– |
Wu Haibo
|
– |
7 |
42.9% |
3 968 239 |
| ☆
|
Crossfire Happens
|
8 år |
gelding |
– |
Team Ruletti pyörii
|
– |
70 |
11.4% |
318 186 |
| ☆
|
CROUPIER
|
7 år |
gelding |
– |
Elaine Banks and Sam Lambert
|
– |
13 |
30.8% |
1 195 873 |
| ☆
|
Crowbar
|
6 år |
gelding |
– |
Lars Kristian Løkken-Bent Erga
|
– |
40 |
20% |
274 551 |
| ☆
|
Crowd Surfer
|
6 år |
mare |
Eskilstuna |
Kopec Wiktoria, Sverige
|
Kopec Wiktoria
|
33 |
6.1% |
229 001 |
| ☆
|
Crowe Motion
|
5 år |
gelding |
Bergsåker |
Idbyn Invest AB, m fl
|
Wäjersten Daniel
|
24 |
25% |
783 500 |
| ☆
|
Crown
|
6 år |
stallion |
– |
SRF Stable
|
– |
33 |
9.1% |
4 198 270 |
| ☆
|
CROWN INN TO WIN
|
3 år |
gelding |
– |
Alfa Site Services Ltd
|
– |
5 |
0% |
18 327 |
| ☆
|
CROWN KNOTT
|
3 år |
gelding |
– |
Godolphin
|
– |
0 |
0% |
0 |
| ☆
|
CROWN RELIC
|
3 år |
stallion |
– |
Forz Europe Ltd
|
– |
1 |
100% |
67 141 |
| ☆
|
Crown Seeker
|
3 år |
gelding |
– |
MEG Racing LLC, Paradise Farms Corp
|
– |
4 |
0% |
50 894 |
| ☆
|
Crown the Buckeye
|
3 år |
stallion |
– |
Paradise Farms Corp. (Peter Proscia
|
– |
8 |
25% |
1 936 422 |
| ☆
|
CROWN THE FUTURE
|
3 år |
gelding |
– |
Linroyale Potatoes Ltd
|
– |
7 |
14.3% |
56 585 |
| ☆
|
Crude Velocity
|
3 år |
stallion |
– |
CSLR Racing Partners, LLC (Clayton
|
– |
2 |
100% |
780 141 |
| ☆
|
Cruel Eagle
|
4 år |
gelding |
Jägersro |
Söder-Lind Supplement AB, Ystad
|
Söderlind Mathias
|
12 |
0% |
52 300 |
| ☆
|
CRUISE CONTROL
|
6 år |
gelding |
– |
Hollywood Racing (Nom: Mr A Delpech)
|
– |
31 |
45.2% |
717 115 |