| ☆
|
GALE SAGA
|
5 år |
gelding |
– |
Tim Chen Chien Yeh
|
– |
26 |
7.7% |
2 141 684 |
| ☆
|
GALE WARNING
|
3 år |
gelding |
– |
Messrs W K Graham, S H Naidoo and S Poriazis
|
– |
8 |
12.5% |
30 635 |
| ☆
|
GALERON
|
6 år |
gelding |
– |
Aura Racing
|
– |
27 |
7.4% |
8 001 570 |
| ☆
|
Galet Sted
|
10 år |
gelding |
Åby |
Mary Charles-Antoine, Frankrike
|
Flores Constanza
|
23 |
8.7% |
1 006 060 |
| ☆
|
Galewindsonthepath
|
10 år |
gelding |
Halmstad |
Top Will AB, Falkenberg
|
Svensson Anders
|
82 |
6.1% |
618 100 |
| ☆
|
GALILEAN QUALITY
|
3 år |
gelding |
– |
Middleham Park Racing XV
|
– |
4 |
50% |
383 803 |
| ☆
|
GALILEO CHARM
|
3 år |
mare |
– |
Mr C J Murfitt and Partner
|
– |
7 |
0% |
110 784 |
| ☆
|
GALILEO DAME
|
5 år |
mare |
– |
Annus Mirabilis/s O'driscoll/middle Co
|
– |
18 |
11.1% |
1 380 874 |
| ☆
|
GALILEO FERM
|
0 år |
|
– |
– |
– |
– |
0% |
0 |
| ☆
|
GALILEO STAR
|
3 år |
gelding |
– |
TKP Racing (Nom: Trevelen Pillay), Messrs P J Magee, C S White, S Appanna and Mrs D Jithoo
|
– |
7 |
28.6% |
71 099 |
| ☆
|
Galina D
|
8 år |
mare |
– |
Tabea Munk
|
– |
86 |
8.1% |
164 950 |
| ☆
|
Galina Diamond
|
8 år |
mare |
– |
Mari Løve-Finn Erik Håkestad
|
– |
47 |
6.4% |
277 911 |
| ☆
|
GALINETTE BLEUE
|
10 år |
mare |
– |
Mme L. VERCRUYSSE
|
– |
82 |
18.3% |
2 232 547 |
| ☆
|
GALION
|
10 år |
gelding |
– |
Jean-Franéois ALLEAUME
|
– |
71 |
21.1% |
3 088 595 |
| ☆
|
GALIYAN
|
3 år |
stallion |
– |
Rashid Al Saud
|
– |
1 |
0% |
15 765 |
| ☆
|
GALLAGHER WIND
|
10 år |
gelding |
– |
M. MAIGE
|
– |
84 |
13.1% |
2 534 360 |
| ☆
|
GALLANT DESIGN
|
3 år |
gelding |
– |
Equity Syndicate
|
– |
4 |
0% |
504 976 |
| ☆
|
GALLANT EPOCH
|
5 år |
gelding |
– |
Dr & Mrs Simon Suen Siu Man and Chloe Suen
|
– |
18 |
11.1% |
3 289 361 |
| ☆
|
Gallant Knight
|
4 år |
gelding |
– |
EKB Stable and Steve Klesaris
|
– |
22 |
27.3% |
794 212 |
| ☆
|
Galleon
|
4 år |
gelding |
Bergsåker |
AB Torp & Småhus i Västergötland, m fl
|
Pihlström Markus
|
15 |
6.7% |
147 900 |
| ☆
|
Galley Head
|
7 år |
mare |
– |
Valenti Racing Stable LLC (Charles
|
– |
48 |
27.1% |
1 348 214 |
| ☆
|
Galliano
|
8 år |
gelding |
– |
Leif Larsen
|
– |
45 |
15.6% |
121 681 |
| ☆
|
Galliant
|
5 år |
gelding |
Umåker |
Andersson Ulla-Britt, m fl
|
Lennartson Sören
|
7 |
0% |
23 800 |
| ☆
|
Gallium Kronos
|
4 år |
gelding |
Solvalla |
Bonanova Stables S.L.U., Spanien
|
Redén Daniel
|
13 |
23.1% |
313 500 |
| ☆
|
Gallo de Fuego
|
4 år |
gelding |
– |
Amaty Racing Stables (Dennis Amaty)
|
– |
14 |
14.3% |
778 293 |
| ☆
|
Gallo Jet
|
4 år |
stallion |
Axevalla |
Naleki Stables B.V., Nederländerna
|
Dalborg Thomas
|
22 |
9.1% |
329 654 |
| ☆
|
Gallop d'Hermes
|
5 år |
mare |
– |
Dante Zanelli
|
– |
28 |
10.7% |
855 230 |
| ☆
|
GALOPIN DE BIANCA
|
10 år |
gelding |
– |
Ecurie de BELGRAVE
|
– |
113 |
5.3% |
2 147 515 |
| ☆
|
GALOPIN DE CONDE
|
10 år |
gelding |
– |
Ecurie SLJR
|
– |
112 |
0.9% |
1 596 937 |
| ☆
|
GALTON SAINT BAR
|
10 år |
gelding |
– |
Ecurie VAL DE CREUSE
|
– |
101 |
5% |
1 185 641 |
| ☆
|
GALVESTON
|
10 år |
gelding |
– |
S. BANTZE
|
– |
101 |
8.9% |
1 625 099 |
| ☆
|
GALYX
|
5 år |
gelding |
– |
Jon and Julia Aisbitt
|
– |
8 |
25% |
231 838 |
| ☆
|
Gambas E.L.
|
4 år |
gelding |
Mantorp |
Werner Elisbeth, m fl.(Selin Mikael)
|
Selin Mikael
|
7 |
0% |
24 300 |
| ☆
|
Gambino
|
8 år |
gelding |
– |
Bent Olav Wigdal /Vikersund
|
– |
57 |
8.8% |
258 037 |
| ☆
|
Gambino Brick
|
8 år |
gelding |
Eskilstuna |
Persson Linnea, Mariefred
|
Persson Linnea
|
69 |
17.4% |
835 000 |
| ☆
|
Gamble Lady Nice
|
4 år |
mare |
Kalmar |
Ottosson Dan, Nilsson Annika & Minna
|
Ottosson Dan
|
7 |
14.3% |
97 900 |
| ☆
|
Gambler
|
8 år |
gelding |
– |
Pernille M. Lassen och Bitten Jensen
|
– |
96 |
6.3% |
261 627 |
| ☆
|
Gambler
|
6 år |
gelding |
Östersund |
Leonard Stable AB, Kälarne
|
Loft Tina
|
39 |
5.1% |
211 200 |
| ☆
|
Gambling Face
|
10 år |
gelding |
– |
uppgift saknas
|
Timonen Olli
|
68 |
32.4% |
738 896 |
| ☆
|
Game Boss
|
3 år |
stallion |
– |
Lea Farms, LLC (Charles William Cos
|
– |
4 |
0% |
82 750 |
| ☆
|
Game Boy Bi
|
4 år |
gelding |
Mantorp |
Nordic Stable AB, Limhamn
|
Pettersson Stefan P
|
2 |
50% |
25 400 |
| ☆
|
Game Changer
|
5 år |
gelding |
Jägersro |
Walter-Mommert Karin, Tyskland
|
Lövgren Joakim
|
9 |
44.4% |
180 900 |
| ☆
|
Game Changer Jolie
|
4 år |
mare |
– |
Alter's Racing Stable, Inc. (Happy
|
– |
26 |
15.4% |
387 563 |
| ☆
|
Game Energy
|
4 år |
mare |
– |
Valls Thoroughbreds LLC
|
– |
18 |
11.1% |
430 842 |
| ☆
|
Game It
|
3 år |
mare |
– |
Mary Lightner
|
– |
4 |
25% |
186 862 |
| ☆
|
Game of Trot
|
6 år |
gelding |
Solänget |
Team Game of Trot
|
Frölander Lennart
|
52 |
7.7% |
376 688 |
| ☆
|
Game On Shadow
|
8 år |
gelding |
– |
Ole, Christian och Rasmus Sejer
|
– |
29 |
10.3% |
96 408 |
| ☆
|
Game Stop
|
5 år |
gelding |
Mantorp |
Stall Vinstsidan - Easy
|
Pettersson Stefan P
|
19 |
0% |
110 800 |
| ☆
|
Game Time
|
4 år |
gelding |
Romme |
Good Friends HB, Stockholm
|
Melkko Katja
|
10 |
30% |
122 200 |
| ☆
|
GAMEPLAYER ELITE
|
6 år |
gelding |
– |
Lam Yau Pik, Rex Lam Lam & Monica Lam Mung Ni
|
– |
20 |
5% |
2 190 534 |