| ☆
|
CANDONOMORE
|
5 år |
gelding |
– |
Mrs J Morley
|
– |
27 |
14.8% |
634 317 |
| ☆
|
Candy Addiction
|
3 år |
stallion |
– |
Alex Andres, LLC (Eduardo Soto)
|
– |
9 |
0% |
160 393 |
| ☆
|
Candy Can
|
4 år |
gelding |
– |
Club Mambo
|
– |
2 |
0% |
2 557 |
| ☆
|
Candy Catoy
|
5 år |
mare |
– |
Paal Terje Hamre /Bergen
|
– |
27 |
0% |
80 669 |
| ☆
|
Candy Celebration
|
6 år |
mare |
Östersund |
Gottås Tilda, Frösön
|
Gottås Tilda
|
30 |
16.7% |
457 600 |
| ☆
|
Candy El Mar
|
3 år |
mare |
Axevalla |
Svenska Rainbowl AB, Fjärås
|
Persson David
|
3 |
33.3% |
120 000 |
| ☆
|
Candy Laday
|
4 år |
mare |
Bergsåker |
Asap KB, Halmstad
|
Wikström Lars
|
12 |
8.3% |
92 700 |
| ☆
|
Candy Quest
|
4 år |
mare |
– |
Glassman Racing LLC (Karl Glassman)
|
– |
14 |
21.4% |
6 816 542 |
| ☆
|
CANDY WARHOL
|
7 år |
gelding |
– |
Homecroft Wealth Paul J Dixon and Partne
|
– |
43 |
7% |
440 961 |
| ☆
|
Candymere
|
7 år |
mare |
Mantorp |
Mere Stables
|
Nilsson Tommy
|
13 |
0% |
37 700 |
| ☆
|
CANFORD QUEEN
|
5 år |
mare |
– |
Glistian (Pty) Ltd (Nom: J da Mata)
|
– |
34 |
8.8% |
164 187 |
| ☆
|
Canmore
|
7 år |
gelding |
– |
Lars Arne Larsen og Knut O Arnesen
|
– |
48 |
18.8% |
1 297 665 |
| ☆
|
Cannella
|
6 år |
mare |
Bollnäs |
Shelton Alan & Olofsson Adriana
|
Shelton Alan
|
20 |
15% |
194 400 |
| ☆
|
Cannoneer
|
3 år |
stallion |
– |
St. Elias Stable and Stonestreet St
|
– |
3 |
33.3% |
869 997 |
| ☆
|
Canola
|
5 år |
mare |
Jägersro |
Travtr.Staffan Nilsson AB & JaBerg AB
|
Nilsson Staffan
|
31 |
6.5% |
371 800 |
| ☆
|
CANON'S HOUSE
|
5 år |
gelding |
– |
M McHale, J Munroe, M Guy and D Walshe
|
– |
16 |
25% |
758 443 |
| ☆
|
Canopus
|
8 år |
gelding |
– |
Leif Arild Rugland /Sparbu
|
– |
53 |
35.8% |
1 509 149 |
| ☆
|
CANTAB AS
|
8 år |
gelding |
– |
Leander DE NEVE (BEL)
|
– |
49 |
10.2% |
1 391 540 |
| ☆
|
Cantal
|
5 år |
mare |
Jägersro |
Attilas AB, m fl
|
Lövgren Joakim
|
18 |
11.1% |
256 400 |
| ☆
|
CANTO DEI VENTI
|
8 år |
gelding |
– |
CUMANA GROUP SRL (ITY)
|
– |
70 |
17.1% |
3 413 342 |
| ☆
|
Canton
|
3 år |
mare |
– |
Jackpot Farm
|
– |
4 |
50% |
338 990 |
| ☆
|
CAP FERRAT
|
5 år |
gelding |
– |
Karen Lo Ki Yan
|
– |
10 |
10% |
25 593 517 |
| ☆
|
CAP LINER
|
3 år |
gelding |
– |
Ngo Tai Tak
|
– |
5 |
0% |
245 474 |
| ☆
|
CAPALL RASA
|
3 år |
gelding |
– |
Mr Laurence Bellman And Partner
|
– |
4 |
50% |
124 075 |
| ☆
|
Capax H.
|
7 år |
gelding |
– |
Paal Terje Hamre /Bergen
|
– |
22 |
13.6% |
127 652 |
| ☆
|
CAPE CAPRI
|
4 år |
mare |
– |
Daryll and Angela Marescia
|
– |
19 |
10.5% |
92 551 |
| ☆
|
Cape Sounion (IRE)
|
3 år |
mare |
– |
Mountmellick Farm, Andrew Farm and
|
– |
10 |
0% |
323 591 |
| ☆
|
CAPH STAR
|
7 år |
gelding |
– |
Mr Mark Rimell
|
– |
6 |
33.3% |
145 573 |
| ☆
|
CAPICHERA
|
3 år |
mare |
– |
Mrs A G Kavanagh
|
– |
2 |
0% |
127 718 |
| ☆
|
Capingo
|
5 år |
mare |
Östersund |
Bergs Djurtransporter AB, Svenstavik
|
Esbjörnsson Tomas
|
7 |
0% |
17 100 |
| ☆
|
Capistrano
|
3 år |
stallion |
Romme |
Ofcourse KB, Kovland
|
Elfving Joakim
|
1 |
0% |
1 500 |
| ☆
|
CAPITAL DELIGHT
|
6 år |
gelding |
– |
Peter Law Kin Sang
|
– |
30 |
16.7% |
11 103 612 |
| ☆
|
Capital Idea
|
5 år |
gelding |
– |
Paul Woosley
|
– |
17 |
41.2% |
3 125 367 |
| ☆
|
Capitana Bling
|
4 år |
mare |
– |
Stall Flax
|
– |
17 |
23.5% |
1 193 277 |
| ☆
|
Capitano Z.
|
6 år |
gelding |
Åby |
Fairlane Trotting HB, Vimmerby
|
Eklundh André
|
25 |
8% |
321 500 |
| ☆
|
Capitol Wise As
|
8 år |
gelding |
Eskilstuna |
Mats Loberg Konsult & Förvaltning AB
|
Loberg Mats
|
59 |
11.9% |
571 750 |
| ☆
|
Capo
|
3 år |
stallion |
Solvalla |
Myhre Stable KB, Örbyhus
|
Walmann Roger
|
4 |
0% |
87 000 |
| ☆
|
Capo Face
|
6 år |
gelding |
– |
Richard Søderholm-Furuvald /Skien
|
– |
36 |
8.3% |
287 549 |
| ☆
|
Capo Lane
|
7 år |
gelding |
Färjestad |
Magnus Jakobsson AB, Edsvalla
|
Jakobsson Magnus
|
19 |
10.5% |
124 900 |
| ☆
|
CAPONE
|
11 år |
gelding |
– |
Maximum Racing And D Ffrench Davis
|
– |
42 |
9.5% |
778 772 |
| ☆
|
Cappellotto
|
5 år |
mare |
– |
Stall Cappellotto
|
– |
23 |
8.7% |
183 914 |
| ☆
|
Caprice
|
4 år |
mare |
– |
uppgift saknas
|
Killingmo Erik
|
13 |
15.4% |
106 499 |
| ☆
|
Caprice
|
4 år |
mare |
– |
Lise Johansen /Aurskog
|
– |
11 |
18.2% |
92 453 |
| ☆
|
Capricon Trot
|
6 år |
stallion |
Bergsåker |
Åsebö Agro AB, Kovland
|
Beckström Marit
|
22 |
13.6% |
530 000 |
| ☆
|
Capriolo
|
5 år |
gelding |
Axevalla |
WJ Konsult i Lidköping AB, Lidköping
|
Dalborg Thomas
|
13 |
23.1% |
130 500 |
| ☆
|
Captain Adore
|
5 år |
gelding |
Färjestad |
Stall Erlandsson AB, Kil
|
Erlandsson Peter
|
22 |
9.1% |
140 950 |
| ☆
|
Captain As
|
8 år |
gelding |
Solänget |
Håkansson Ulrica, Arnäsvall
|
Håkansson Ulrica
|
65 |
9.2% |
484 600 |
| ☆
|
CAPTAIN BRUCE
|
3 år |
gelding |
– |
Tom Goodair and Jimmy Kay
|
– |
9 |
22.2% |
88 565 |
| ☆
|
CAPTAIN CLEVER
|
4 år |
gelding |
– |
Messrs M Donelly and G M Kotzen
|
– |
10 |
10% |
41 988 |
| ☆
|
CAPTAIN COOPER
|
2 år |
stallion |
– |
Mr E Blome
|
– |
1 |
0% |
13 762 |