| Häst | Ålder | Kön | Hembana | Ägare | Tränare | Starter | V% | Prispengar | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ☆ | Malibu Bay | 3 år | mare | – | L.Holm - T.och H.Hovgaard | – | 6 | 0% | 21 918 |
| ☆ | MALIBU ICE | 2 år | mare | – | Mr P J Moor | – | 1 | 0% | 6 606 |
| ☆ | Malibu Spring | 4 år | mare | Mantorp | Stall Markebo i Tjällmo (Selin Mikael) | Selin Mikael | 13 | 7.7% | 82 800 |
| ☆ | MALICA MADRIK | 4 år | mare | – | Ecurie SIMPLICE | – | 4 | 25% | 118 433 |
| ☆ | MALICE CAILLERIE | 4 år | mare | – | CH. CLIN | – | 18 | 16.7% | 1 110 870 |
| ☆ | MALICE D'ATOUT | 4 år | mare | – | A. LALOUM | – | 16 | 25% | 369 380 |
| ☆ | MALICE DE FRECA | 4 år | mare | – | Ecurie FRECA | – | 9 | 33.3% | 571 699 |
| ☆ | MALICE DU CHATAULT | 4 år | mare | – | J. KOUBICHE | – | 10 | 10% | 147 795 |
| ☆ | MALICE SPEED | 4 år | mare | – | F. MORINEAU | – | 14 | 7.1% | 334 068 |
| ☆ | MALICIA BELLA | 4 år | mare | – | Ecurie Jean Paul MARMION | – | 4 | 100% | 410 149 |
| ☆ | MALICIA DU ROCHER | 4 år | mare | – | R. ETIENNE | – | 18 | 5.6% | 242 105 |
| ☆ | MALIDA | 4 år | mare | – | Y.A. BRIAND | – | 20 | 10% | 291 280 |
| ☆ | Malik | 3 år | gelding | – | M. Fentz och A.B. Madsen | – | 1 | 0% | 0 |
| ☆ | MALIKA | 3 år | mare | – | Mr Imad Alsagar | – | 1 | 0% | 6 303 |
| ☆ | MALIKA DU SURF | 4 år | mare | – | A.H. VIEL | – | 20 | 0% | 312 783 |
| ☆ | MALIKA ROUSSETIERE | 4 år | mare | – | B. ROBIN | – | 0 | 0% | 0 |
| ☆ | MALINE DES ARRIS | 4 år | mare | – | Ecurie Comte P. de MONTESSON | – | 14 | 7.1% | 329 648 |
| ☆ | MALINGA D'ELA | 4 år | mare | – | E. PIERRE | – | 5 | 0% | 0 |
| ☆ | Malisia | 13 år | mare | Romme | Persson Mikael & Ulf | Eskilsson Claes | 35 | 0% | 78 300 |
| ☆ | MALIUM | 4 år | gelding | – | Sté. Ent. Grégory THOREL | – | 16 | 18.8% | 670 702 |
| ☆ | MALIZIOSA | 4 år | mare | – | J. BAUDRON | – | 9 | 11.1% | 110 574 |
| ☆ | Malkia | 5 år | mare | Åby | Stall Sillfrukost HB, Malmö | Lövgren Joakim | 35 | 5.7% | 470 049 |
| ☆ | Malla Speed | 6 år | mare | Åby | Hedlund Karlsson Malin, Vänersborg | Lexberg Amanda | 23 | 0% | 96 800 |
| ☆ | MALLAURY D'AVEL | 4 år | mare | – | Ecurie Hervé GUERIN | – | 11 | 9.1% | 478 972 |
| ☆ | Malleymoo | 6 år | mare | – | LSU Stables (Larry Sarf) | – | 24 | 12.5% | 3 100 449 |
| ☆ | MALMO DE PUCH | 4 år | gelding | – | Michel CHATELAIN | – | 14 | 7.1% | 413 042 |
| ☆ | MALO RENKA | 4 år | stallion | – | Piet SIDERIUS | – | 9 | 11.1% | 233 810 |
| ☆ | Malo Renka TF | 4 år | gelding | – | Piet Siderius | – | 15 | 0% | 99 691 |
| ☆ | Malone | 5 år | gelding | – | uppgift saknas | Rennesvik Erlend | 15 | 13.3% | 209 704 |
| ☆ | Malone | 5 år | gelding | – | Stall Malone | – | 19 | 10.5% | 218 521 |
| ☆ | MALONG | 4 år | gelding | – | A. GAUDIN | – | 16 | 12.5% | 196 642 |
| ☆ | MALOU DU BOIS | 4 år | gelding | – | N. LOLIC | – | 24 | 4.2% | 229 498 |
| ☆ | MALPENSA | 4 år | gelding | – | 24/25 Chris So Wai Yin Trainer Syndicate | – | 5 | 0% | 427 827 |
| ☆ | Malthe S H | 3 år | gelding | – | Einar Nedrebø | – | 1 | 100% | 14 612 |
| ☆ | MALUMA D'ANGIS | 4 år | gelding | – | Ecurie Jean-Michel BAUDOUIN | – | 18 | 11.1% | 805 618 |
| ☆ | MALVINA MADRIK | 4 år | mare | – | Ecurie D.M. MOTTIER | – | 10 | 20% | 525 417 |
| ☆ | MAM'ZELLE FRO | 4 år | mare | – | D. FLAMME | – | 8 | 12.5% | 155 655 |
| ☆ | MAM'ZELLEPAZENAISE | 4 år | mare | – | Ecurie WARRIORS | – | 11 | 9.1% | 265 956 |
| ☆ | Mama Power | 4 år | mare | Eskilstuna | Stig & Ingamari Häst AB, Nykvarn | Lennartsson Per | 11 | 9.1% | 113 300 |
| ☆ | Mama Rock | 5 år | mare | – | Kotihalli Oy | – | 25 | 32% | 210 887 |
| ☆ | MAMACITA | 4 år | mare | – | J.M. BARRAULT | – | 10 | 0% | 131 149 |
| ☆ | Mamadou Pellini | 4 år | mare | Åby | Stall Perslövs & Co - Easy | Törnqvist Maria | 10 | 10% | 120 500 |
| ☆ | MAMAORA DE LOU | 4 år | mare | – | Thierry BOUHOURS | – | 10 | 10% | 318 350 |
| ☆ | MAMBA DES DURIEZ | 4 år | mare | – | R. GOUT | – | 26 | 0% | 323 535 |
| ☆ | MAMBO BLANC | 4 år | gelding | – | Ecurie de l' EMPEREUR | – | 6 | 50% | 280 801 |
| ☆ | MAMBO DE CAHOT | 4 år | gelding | – | N. DAVID | – | 6 | 16.7% | 241 996 |
| ☆ | MAMBO DE LA VALLEE | 4 år | gelding | – | Ecurie SIDERE | – | 15 | 13.3% | 297 938 |
| ☆ | MAMBO DU MIREL | 4 år | gelding | – | Ecurie Vincent RENAULT | – | 5 | 20% | 171 700 |
| ☆ | MAMBO DU TAILLIS | 4 år | gelding | – | Ecurie L.CL. ABRIVARD | – | 12 | 25% | 747 820 |
| ☆ | MAMBO ITALIANO | 4 år | gelding | – | Ecurie des CHARMES | – | 8 | 12.5% | 174 102 |