|
Global Etalon
|
6 år |
stallion |
Gävle |
Stall Fredrik Wallin AB, m fl
|
42 |
23.8% |
4 070 912 |
|
Pure Athena
|
4 år |
mare |
Gävle |
Göteborg Smart Repair Center AB
|
19 |
42.1% |
4 070 250 |
|
Pure Count
|
4 år |
stallion |
Gävle |
Rjk Gtbg AB& Gtbg SmartRepairCenter AB
|
18 |
16.7% |
4 031 500 |
|
Bonsse Garde
|
4 år |
mare |
Gävle |
Terästallit Oy & Garde Hästar AB
|
15 |
33.3% |
3 720 050 |
|
Global Got it All
|
4 år |
mare |
Gävle |
Stall MajKen HB, m fl (Fredrik Wallin)
|
19 |
31.6% |
2 189 850 |
|
Xanthis Kylie
|
4 år |
mare |
Gävle |
Flenmo Egendom AB, m fl
|
15 |
13.3% |
1 379 750 |
|
Make it a Star
|
8 år |
mare |
Gävle |
Ringkvist Håkan & Max500 AB
|
72 |
9.7% |
1 275 807 |
|
Ploquepin
|
8 år |
gelding |
Gävle |
Eriksson Sofia, Huddungeby
|
56 |
14.3% |
872 300 |
|
Västerbo Blizzard
|
7 år |
gelding |
Gävle |
B Westerbergs Skrot AB, Hofors
|
52 |
23.1% |
866 100 |
|
Global Education
|
6 år |
stallion |
Gävle |
Grönstrand Mertsi
|
35 |
17.1% |
689 341 |
|
Hiram
|
4 år |
gelding |
Gävle |
Ofcourse KB, Kovland
|
20 |
0% |
576 000 |
|
Official Sox
|
5 år |
mare |
Gävle |
Nolimit AB, St. Nova HB & St. Winn HB
|
21 |
23.8% |
569 300 |
|
Eva Kant Gar
|
6 år |
mare |
Gävle |
Asap KB, Halmstad
|
40 |
12.5% |
511 200 |
|
Sven the Forestman
|
6 år |
gelding |
Gävle |
B Westerbergs Skrot AB, Hofors
|
25 |
28% |
493 657 |
|
Timotejs Märta
|
6 år |
mare |
Gävle |
TNR TRAV KB, Heby
|
53 |
7.5% |
483 200 |
|
Don't Thell Me
|
6 år |
gelding |
Gävle |
Stall Diamonds HB, Vimmerby
|
41 |
17.1% |
462 521 |
|
Youcan'taffordme
|
5 år |
mare |
Gävle |
Stall Fredrik Wallin AB, Huddungeby
|
28 |
14.3% |
407 598 |
|
Tactic Lane
|
5 år |
mare |
Gävle |
Stall MajKen HB, m fl
|
19 |
21.1% |
398 900 |
|
Sparkling Power
|
4 år |
mare |
Gävle |
Easy KB, Uppsala
|
14 |
7.1% |
388 250 |
|
Xanthis Joojoo
|
5 år |
mare |
Gävle |
Stall Fredrik Wallin AB, m fl
|
21 |
19% |
386 400 |
|
Eldfell
|
4 år |
gelding |
Gävle |
Stall Fredrik Wallin AB, m fl
|
17 |
29.4% |
343 050 |
|
Take Him Sober
|
5 år |
gelding |
Gävle |
AB Torp och Småhus i Västergötland
|
21 |
23.8% |
328 049 |
|
Melina Havelock
|
4 år |
mare |
Gävle |
Stall Courant AB, Heby
|
10 |
30% |
316 500 |
|
Howtoreach W.F.
|
4 år |
mare |
Gävle |
Stall F. Wallin AB, m fl(Zackrisson A)
|
16 |
12.5% |
308 400 |
|
Virtual Reality
|
5 år |
mare |
Gävle |
Stall MajKen HB, m fl (Wallin Fredrik)
|
21 |
14.3% |
293 800 |
|
Laststarinheaven
|
4 år |
gelding |
Gävle |
Stall Fredrik Wallin AB, m fl.
|
20 |
5% |
259 600 |
|
Shuffleboard
|
4 år |
stallion |
Gävle |
Eriksson Sofia, Huddungeby
|
14 |
28.6% |
238 900 |
|
Maverick
|
4 år |
gelding |
Gävle |
Stall Stallströ HB, Hofors
|
11 |
27.3% |
235 400 |
|
Prada Boko
|
4 år |
mare |
Gävle |
uppgift saknas
|
17 |
5.9% |
222 800 |
|
Raphael
|
4 år |
gelding |
Gävle |
Easy KB, Uppsala
|
16 |
18.8% |
219 650 |
|
Pure Mikalona
|
3 år |
mare |
Gävle |
Stall Fredrik Wallin AB, m fl
|
9 |
0% |
210 635 |
|
Lover Boy
|
4 år |
stallion |
Gävle |
Montigny Paul & Bidaud Jacques
|
9 |
33.3% |
204 500 |
|
Asgoodasitgets
|
4 år |
gelding |
Gävle |
Stall Fredrik Wallin AB, m fl
|
9 |
22.2% |
143 000 |
|
Västerbo Liberte
|
3 år |
mare |
Gävle |
Establo Victor AB, Limhamn
|
4 |
50% |
138 000 |
|
Maniac Mom Sisu
|
4 år |
mare |
Gävle |
Stall 4C HB, Bromma
|
11 |
18.2% |
136 700 |
|
Global Hanky Panky
|
3 år |
mare |
Gävle |
Stall MajKen HB, m fl (Wallin Fredrik)
|
8 |
0% |
114 550 |
|
Il Cioccolata
|
3 år |
mare |
Gävle |
Stall Fredrik Wallin AB, m fl
|
5 |
0% |
100 000 |
|
Bokono Garde
|
4 år |
mare |
Gävle |
Terästallit Oy & Garde Hästar AB
|
16 |
6.3% |
97 400 |
|
Ies Ingusmemory
|
4 år |
stallion |
Gävle |
Grönstrand Mertsi
|
8 |
12.5% |
83 400 |
|
In Tango Tempo
|
3 år |
mare |
Gävle |
Stall Fredrik Wallin AB, m fl
|
3 |
66.7% |
82 500 |
|
Rienzi Boko
|
3 år |
stallion |
Gävle |
Stall MajKen HB, m fl (Fredrik Wallin)
|
4 |
25% |
76 500 |
|
Global Holy Water
|
3 år |
mare |
Gävle |
Stall MajKen HB, m fl (Fredrik Wallin)
|
5 |
20% |
68 400 |
|
Tiamo Dejavu
|
3 år |
mare |
Gävle |
Forsgren Haaranen Maria & Karlsson S
|
7 |
0% |
58 250 |
|
Best Direction
|
4 år |
mare |
Gävle |
Establo Victor AB, Limhamn
|
4 |
0% |
36 900 |
|
Betting Gold
|
3 år |
mare |
Gävle |
Ofcourse KB, Kovland
|
2 |
0% |
31 400 |
|
Love and Thunder
|
3 år |
mare |
Gävle |
Easy KB, Uppsala
|
2 |
0% |
26 500 |
|
Inside Edge
|
3 år |
mare |
Gävle |
Establo Victor AB, Limhamn
|
3 |
0% |
25 500 |
|
Vivacious Tile
|
3 år |
mare |
Gävle |
Stall Fredrik Wallin AB, m fl
|
3 |
0% |
25 500 |
|
Pure Bellona
|
3 år |
mare |
Gävle |
Göteborg Smart Repair Center AB
|
2 |
0% |
14 000 |
|
Manalishi Storm
|
3 år |
mare |
Gävle |
Ringkvist Håkan & Max500 AB
|
1 |
0% |
10 000 |
|
Isotop Eagra
|
3 år |
gelding |
Gävle |
Stall Fredrik Wallin AB & Grönstrand M
|
2 |
0% |
9 000 |
|
Duke of Meadows
|
3 år |
stallion |
Gävle |
Stall Greven - Easy
|
1 |
0% |
7 500 |
|
Clear As Day
|
3 år |
mare |
Gävle |
Easy KB, Uppsala
|
1 |
0% |
7 500 |
|
Nakiska
|
3 år |
mare |
Gävle |
Stall Courant AB, Heby
|
1 |
0% |
5 900 |