|
B.W.Sture
|
13 år |
stallion |
Hagmyren |
Lenn On-Line AB, m fl (Persson J-O)
|
137 |
21.9% |
4 458 276 |
|
Järvsöodin
|
13 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Slugas
|
151 |
26.5% |
4 399 503 |
|
Majblomster
|
6 år |
mare |
Hagmyren |
Stall Rabatt
|
37 |
62.2% |
4 113 517 |
|
Oppgårdsdrängen
|
9 år |
stallion |
Hagmyren |
Jansson Ingegerd, Edsbro
|
104 |
23.1% |
3 526 911 |
|
Våler Nikolai
|
11 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Olympic AB, Årjäng
|
100 |
19% |
3 151 509 |
|
Soldhöjdens Drake
|
9 år |
stallion |
Hagmyren |
Åsebö Agro AB, Kovland
|
104 |
11.5% |
2 496 793 |
|
Juni Blixt
|
7 år |
stallion |
Hagmyren |
Tekno Odin AB (Persson Jan-Olov)
|
41 |
34.1% |
1 573 860 |
|
Kalmar
|
10 år |
stallion |
Hagmyren |
Njurunda Isolering AB, Kvissleby
|
56 |
23.2% |
1 570 580 |
|
Blomsterprinsen
|
7 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Rabatt
|
63 |
17.5% |
1 328 492 |
|
Zätamustangen
|
7 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Z-A Olsims
|
74 |
25.7% |
1 248 400 |
|
Eld Vide C.G.
|
6 år |
stallion |
Hagmyren |
uppgift saknas
|
60 |
10% |
1 107 300 |
|
Hulte Adam
|
5 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Zetterbjörks - Easy
|
29 |
24.1% |
1 095 788 |
|
Re Vital
|
8 år |
gelding |
Hagmyren |
Swedfact Trot AB & Bryner Per
|
56 |
32.1% |
1 066 800 |
|
Palmesus N.O.
|
5 år |
gelding |
Hagmyren |
Mellby Gård AB, Malmö
|
27 |
40.7% |
797 595 |
|
Hulte Sixten
|
7 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Plomeros AB, Enebyberg
|
78 |
9% |
730 401 |
|
Prinsessan Stöen
|
6 år |
mare |
Hagmyren |
Stall Stallströ HB, Hofors
|
31 |
25.8% |
694 000 |
|
Rams Bror
|
8 år |
stallion |
Hagmyren |
Ofcourse KB, Kovland
|
59 |
23.7% |
630 071 |
|
B.W.Birger
|
5 år |
gelding |
Hagmyren |
Tekno Odin AB (Persson Jan-Olov)
|
27 |
37% |
622 740 |
|
Ellbert
|
6 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Hafstad HB, Brunflo
|
55 |
10.9% |
584 527 |
|
Sjö Kosa
|
6 år |
mare |
Hagmyren |
Stall Brolins vänner - Asap
|
35 |
22.9% |
518 000 |
|
Nordprins
|
5 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Lilja
|
42 |
14.3% |
495 888 |
|
Granbarksborren
|
5 år |
stallion |
Hagmyren |
Travkompaniets Stall AB (publ), Ekerö
|
23 |
21.7% |
429 500 |
|
Illusion of Joy
|
5 år |
gelding |
Hagmyren |
Stall Crazy of Joy - Easy
|
33 |
21.2% |
428 621 |
|
Östby Saga
|
8 år |
mare |
Hagmyren |
Elfving Nils, Husum
|
55 |
5.5% |
405 003 |
|
Eld Prinsessa
|
5 år |
mare |
Hagmyren |
Bäwerholm Lennart & Kirkerud Per
|
22 |
18.2% |
385 209 |
|
Järvsö Rikard
|
5 år |
stallion |
Hagmyren |
Easy KB, Uppsala
|
16 |
37.5% |
259 200 |
|
Emil A.Y.
|
5 år |
stallion |
Hagmyren |
Easy KB, Uppsala
|
12 |
50% |
242 900 |
|
Önnes Eldner
|
4 år |
stallion |
Hagmyren |
Lindström Christer, Lingbo
|
15 |
33.3% |
227 400 |
|
Järvsö Robert
|
4 år |
stallion |
Hagmyren |
Easy KB, Uppsala
|
8 |
62.5% |
225 000 |
|
Guli Kasper
|
4 år |
stallion |
Hagmyren |
Ofcourse KB, Kovland
|
16 |
12.5% |
218 700 |
|
Guli Black
|
5 år |
gelding |
Hagmyren |
Linderberg Lars, Stockholm
|
22 |
27.3% |
216 200 |
|
Stjärne Jerva
|
4 år |
mare |
Hagmyren |
Swedfact Trot AB, Umeå
|
19 |
15.8% |
194 900 |
|
Pröyzen
|
4 år |
stallion |
Hagmyren |
Stenman Erik & Birgitta
|
20 |
5% |
189 800 |
|
Järvsö Britt Marie
|
4 år |
mare |
Hagmyren |
Stall Nybondgården
|
26 |
3.8% |
183 100 |
|
Bork Grandi
|
4 år |
mare |
Hagmyren |
Mellby Gård AB, Malmö
|
8 |
37.5% |
161 400 |
|
Eld Donna
|
4 år |
mare |
Hagmyren |
Stall Segerhuva
|
11 |
36.4% |
156 000 |
|
Karlängs Jerven
|
4 år |
gelding |
Hagmyren |
Götz Jan, Huddinge
|
19 |
5.3% |
153 100 |
|
Litas Bork
|
4 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Rinkside Trav
|
9 |
44.4% |
150 500 |
|
Komnes Fina
|
4 år |
mare |
Hagmyren |
STALL KAJ HB, Mölndal
|
12 |
16.7% |
142 800 |
|
Nordlilja
|
4 år |
mare |
Hagmyren |
Stall Lilja
|
22 |
13.6% |
140 500 |
|
Hagaz William
|
4 år |
stallion |
Hagmyren |
Eriksson Linda, Järbo
|
13 |
23.1% |
133 800 |
|
Järvsö Josefin
|
4 år |
mare |
Hagmyren |
Easy KB, Uppsala
|
7 |
28.6% |
133 500 |
|
Grevinnan Stöen
|
4 år |
mare |
Hagmyren |
Stall Mr Winterbottom
|
13 |
23.1% |
129 200 |
|
Hade Tur
|
4 år |
gelding |
Hagmyren |
Travkompaniets Stall AB (publ), Ekerö
|
9 |
22.2% |
105 900 |
|
Illbattingen
|
3 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Segerhuva
|
4 |
75% |
105 000 |
|
Haws Oddvar
|
4 år |
stallion |
Hagmyren |
Walter-Mommert Karin, Tyskland
|
9 |
22.2% |
102 300 |
|
Stjärnmode
|
4 år |
gelding |
Hagmyren |
Stall Solbacka gård (Ljungman A)
|
12 |
25% |
94 000 |
|
Järvsökotten
|
3 år |
stallion |
Hagmyren |
Familjen Södervall AB, Eldsberga
|
4 |
75% |
80 000 |
|
Järvsö Jan
|
3 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Kålhagen - Ofcourse
|
5 |
60% |
80 000 |
|
Zäta Tornado
|
4 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Z-A Olsims
|
9 |
11.1% |
75 500 |
|
Kick Off Nordic
|
5 år |
gelding |
Hagmyren |
Ofcourse KB, Kovland
|
11 |
9.1% |
75 100 |
|
Guli Nicke
|
4 år |
stallion |
Hagmyren |
Easy KB, Uppsala
|
9 |
11.1% |
73 500 |
|
Karl Oskar
|
3 år |
stallion |
Hagmyren |
Ofcourse KB, Kovland
|
5 |
40% |
61 500 |
|
Skiffer
|
3 år |
stallion |
Hagmyren |
Ofcourse KB, Kovland
|
5 |
20% |
57 500 |
|
Färsta Fyr
|
5 år |
gelding |
Hagmyren |
Hälsinge Trav AB (Persson Jan-Olov)
|
12 |
0% |
41 000 |
|
Lodbrok
|
4 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Slugas
|
9 |
11.1% |
38 000 |
|
Guli Tom
|
4 år |
gelding |
Hagmyren |
Hälsinge Trav AB (Persson Jan-Olov)
|
11 |
0% |
27 800 |
|
Guli Mårten
|
3 år |
stallion |
Hagmyren |
Ofcourse KB, Kovland
|
4 |
0% |
26 000 |
|
Optandsbalder
|
3 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Optandsfröken KB, Östersund
|
4 |
0% |
17 000 |
|
Almelands Atlas
|
3 år |
stallion |
Hagmyren |
Gundersen Hanne W & Almeland Atle T
|
2 |
0% |
8 500 |
|
Inkallad
|
3 år |
stallion |
Hagmyren |
Stall Segerhuva
|
2 |
0% |
4 000 |
|
Järvsö Nicklas
|
3 år |
stallion |
Hagmyren |
Easy KB, Uppsala
|
1 |
0% |
4 000 |
|
Guli Leo
|
3 år |
stallion |
Hagmyren |
Team Guli Leo - Ofcourse
|
1 |
0% |
1 500 |
|
Järvsö Bo
|
3 år |
stallion |
Hagmyren |
Ofcourse KB, Kovland
|
1 |
0% |
0 |